HOŞGELDİNİZ

Kış ortasında yaşanan baharı aratmayan güneşli havalar hepimizi oldukça şaşırttı. Mevsim normallerinin üzerindeki sıcaklıklar ruh halimize de yansıdı ve daha enerjik ve pozitif bir ruh haliyle hazırladık yeni sayımızı. Elbette yaklaşan Sevgililer Günü hazırlıklarının da bunda büyük payı var.
Biz magazinciler katıldığımız davetler ve merakla takip ettiğimiz etkinliklerde, gerçekleştirdiğimiz çekimlerde sevgi ile paylaşılan anları görüntüler; bu anların içindeki sevginin dokunuşunu hisseder, bunu okuyucularımıza yansıtırız. Sevgi ile kazanılmış bir başarı, oluşturulmuş özgün bir stil, geliştirilmiş bir yetenek; aşk ile yaratılmış bir eser, kutsanmış birliktelikler her ay sayfalarımızda yerini bulur ve hepsinin özünde sevgi vardır.
Her ne yapılıyorsa, sevgi ile yapılması bir ayrıcalıktır, keyiftir, huzurdur, neşedir. Bu anları paylaştığımız sayfalarımızda bizimle birlikte olan tüm Follovv dostlarına, bende sevgilerimi sunuyorum.
Bu ayın öne çıkan etkinlikleri hakkında söylemek istediklerime gelince...
Eskişehir Sanayi Odası tarafından düzenlenen 'Vizyon Toplantılarının İkincisi Eskişehir'in sanayi ve ticaret dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Konuşmacı olarak Fütürist Ufuk Tarhan’ın davet edilmesi çok başarılı bir tercihti. Zira sürdürülebilir geleceğe dair yaptığı yerinde saptamalar geleceği anlamak isteyen firma yetkilileri nezdinde büyük hayranlık uyandırdı. Kuruluşunun 25. yılında şirketine emeği geçen eski ve yeni personeli ile renkli bir davette buluşan Mergen Yazılım, personeli ile bir aile olmayı başararak, iş yerinde mutluluğun sırrını çözmüş. Bu konuda Mergen Yazılım kurucularını yürekten tebrik ediyorum. Eskişehir’in en nezih mekanlarından biri olan Sempre, geçtiğimiz günlerde tadına doyulmaz bir müzik ziyafetine sahne oldu. Birbirinden renkli konuklar, BİZZ BAND Caz Grubu’nun müzikleri eşliğinde nefis bir gece geçirdi.
Röportaj konuklarımız ise bizlerle önemli bilgiler paylaştı. Ünlü Onkolog ve yazar Dr. Yavuz Dizdar sağlıklı yaşam üzerine merak edilen pek çok konuya değinirken, Eskişehir Basket'ten Milli takıma seçilen Buğrahan Tuncer bizlere performansının sırlarını anlattı. Eskişehir Samsung Yetkili Bayisi olan Hakan Küçükçavdar, "müşteri memnuniyeti" ilkesi ile yakaladığı başarı öyküsünü anlatırken, dünyanın sayılı panflüt ustalarından Aydın Yavaş müzik ile olan aşkını, Ziraat Yüksek mühendisi Osman Bozkurt ise antikaya duyduğu merakını paylaştı. Son dönemde stili ile öne çıkan iş dünyasının genç isimlerinden Sertunç Tekgöz, tekstil sektöründeki tecrübesi ile ofis şıklığına dair ipuçları verdi. Son olarak Modern Okçuluk Kulübünün kurucusu Merve Soyer ile okçuluğun kişilere kazandırdığı özelliklerden konuştuk.
Hepinize Şubat sayımızın renkli sayfalarında keyifli okumalar diliyorum.
Sevgiyle kalın.

Ümit Çetin
Genel Yayın Yönetmeni
umitcetin2611@gmail.com
followmagazin@yandex.com