Hobilerinizi yaşam tarzınıza dönüştürün

Bu ay da her zaman olduğu gibi bizlere gösterdiğiniz ilgiden aldığımız sorumluluk duygusu ile kaliteli magazin sunmak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yaz aylarının gelmesi ile hareketlenen, sezon sonu etkinliklerinin zirve yaptığı, Eskişehir sosyal yaşamının nabzının attığı bu etkinlikleri sizler için heyecanla takip ediyor; karşılaştığımız iş, sanat, cemiyet hayatının seçkin simalarını sizlerle buluşturmanın keyfini yaşıyoruz.

Sayfalarımıza taşıdığımız her bir etkinliğin çarpıcı karelerini sizlere daha iyi yansıtabilmek için bu ay tasarımımızda değişim kararı aldık. Yeni tasarım için görsel yönetmenimiz Ebru Ünal ile kollarımızı sıvadık ve göze daha hoş göründüğünü düşündüğümüz yenilikler getirdik. Bize iyi geldi. Sizin de beğeneceğinizi umuyorum.

Magazin görünümü...
Helen Bee markasını Eskişehirlilerle tanıştıran Eskişehir moda dünyasının önemli ismi Kadir Akçay, ünlü mankenlerin sunumuyla sıra dışı bir lansmana imza attı. Çağdaş Sanatlar Galerisi, ünlü ressam Devrim Erbil Sergisi ile daha önceki dokuz sergisinde olduğu gibi sanat tutkunu isimleri bir araya getirdi. Tepebaşı Belediyesi ve Köprübaşı Lions Kulübü’nün işbirliğinde Yaşam Köyü içinde Alzheimer Konukevi'nin açılışı sosyal sorumluluk sahibi isimlerin buluştuğu özel bir etkinlik oldu, içinde bulunduğumuz Ramazan ayının vazgeçilmezleri olan iftar davetleri, açılışlar, buluşmalar ve düğün görselleri ile sayfalarımız çok hareketli.

Follow Business...
iş yaşamı içinde hobilerini yaşam biçimi haline getirmiş başarılı isimlerden biri olan Etasis Yönetim Kurulu Başkanı Süha Özbay ile yaptığımız röportaj bize gösterdi ki; hayatımızı daha iyi ve anlamlı kılmak için her alanda güçlü sosyal ilişkiler kurmanın ve hobiler geliştirmenin önemi büyük, ilgi alanları ile çok yönlü bir iş adamı olan Özbay’ın iş dışı ajandası vazgeçilmez tutkuları olan uçuş, bilardo, motor, çadır kampları ve fotoğrafçılık ile dopdolu. Özbay için bu tutkular artık hobi olmanın da ötesinde profesyonel hayatına pek çok katkı sunan, hatta kolaylıkla ticarete dönüştürülebilir aktiviteler. Sohbetimiz boyunca anlattığı konular, verdiği tavsiyeler pek çok genç için esin kaynağı olacak cinsten. Keyifle okuyacağınızı düşünüyorum.
Editörümüz Esra Güneş; konukları Murat Gürcüoğlu, Sevim Ediz ve ipek Şenoğlu gibi önemli isimler ile spor, moda ve makyaj üzerine yaptığı röportajlarla, çarpıcı fotoğraflar eşliğinde birbirinden güzel öneriler taşıyor sayfalarımıza. Okumadan geçmeyin.
Ayrıca seyahat sayfalarımızı hazırlayan Banu Siyahi, bizleri dünyanın en egzotik köşelerinden biri olan Sri Lanka'da harika bir geziye çıkarıyor.
Dopdolu içeriği ile Haziran sayımızın sayfalarına bırakın kendinizi. Eminim size iyi gelecek.

Yaz aylarının içimizi kıpırdatan enerjik güneşi eşliğinde mutluluk dolu, harika bir Haziran geçirmenizi diliyorum.Ümit Çetin
Genel Yayın Yönetmeni
umitcetin2611@gmail.com
followmagazin@yandex.com