Magazinin ötesinde

Eskişehir sosyal yaşamının renkli görüntüleri, açılış haberleri, davet, lansman ve çok özel röportajlarıyla Follow Magazinin gündemi yine dopdolu. Bir yandan geçtiğimiz ayın en renkli etkinliklerini takip ederken, diğer yandan Eskişehir Sanayi ve Ticaret Odası seçimlerini izledik. Ticaret Odası başkanlığına Metin Güler yeniden seçilerek güven tazelerken, Sanayi Odası'nda Celalettin Kesikbaş'ın 30 yıldır başkanlık görevini sürdüren Özaydemir'den görevi devralması ile yepyeni bir dönem başladı.

Celalettin Kesikbaş başkanlığındaki yeni meclisin Divan Kâtibi olarak görev alan genç bir İsim Nllay Güneş Erdemir'in seçim sürecindeki çabaları dikkatimizden kaçmadı. Biz de daha yakından tanımak üzere kendisini ziyarete gittik. Yeni görevinden, özel hayatından, aile şirketleri Balkan Helva'dan. başarıdan ve projelerinden konuştuk.

Hobilerimiz Bir lüks değil gereklilik...
Önümüzde güneşli bir yaz mevsimi var. Şimdiden tatil planlan yapılmaya başlandı bile. Peki, o günleri nasıl değerlendireceğiz? İşte orada özel ilgi alanlarımız devreye giriyor. Çünkü o günlerde nitelikli zaman geçirmenin en güzel yollarından biri hobilerimiz. Bu düşünce ile bir yıldır Community sayfalarımızda sizleri ortak ilgileri etrafında toplanmış farklı gruplar ile buluşturuyoruz. Bu ay editörümüz Esra Güneş, motor sevdası ile bir araya gelmiş ve bunu kampçılık ile birleştirmiş bir grup olan Eskişehir Kamp ve Motor Sporları Kulübü üyeleri ile buluştu ve onların hızlı dünyasına tanıklık etti. Bu ayın bir başka röportaj konuğu Özge Çiftçi, hayalini kurduğu restaurant açma fikrini Mutfak Gurusu Gönül ile hayata geçirme serüvenini bizlerle paylaştı. Yetenek sayfalarında iç dünyasını resim ile çevresine yansıtan bir duvar ressamı Sibel Şentürk’ün renkleri ile buluşturduk sizleri...

Dahası da var... Eskişehirli başarılı sunucu Cem Öğretir, 50 kilo vererek instagram fenomeni olan Merve Demirel Taşkıran, Basketbol Süper Ligi Ribaunt kralı Jeff Ayres. stil tüyoları ile Fulya Yaba, nasıl başardıklarını anlattılar bizlere...

Follow Magazin, bu ay da bir magazin dergisi olmanın ötesinde Eskişehir yaşam stiline örnek bir dergi olarak karşınızda,..

Keyifli okumalar.

Ümit Çetin
Genel Yayın Yönetmeni
umitcetin2611@gmail.com
followmagazin@yandex.com