FOLLOW MAGAZİN
Eskişehir'in Magazin Dergisi
FOLLOW MAGAZİN
Eskişehir'in Magazin Dergisi
FOLLOW MAGAZİN
Eskişehir'in Magazin Dergisi
FOLLOW MAGAZİN
Eskişehir'in Magazin Dergisi
FOLLOW MAGAZİN
Eskişehir'in Magazin Dergisi

Hobilerinizi yaşam tarzınıza dönüştürün

Bu ay da her zaman olduğu gibi bizlere gösterdiğiniz ilgiden aldığımız sorumluluk duygusu ile kaliteli magazin sunmak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yaz aylarının gelmesi ile hareketlenen, sezon sonu etkinliklerinin zirve yaptığı, Eskişehir sosyal yaşamının nabzının attığı bu etkinlikleri sizler için heyecanla takip ediyor; karşılaştığımız iş, sanat, cemiyet hayatının seçkin simalarını sizlerle buluşturmanın keyfini yaşıyoruz.

Sayfalarımıza taşıdığımız her bir etkinliğin çarpıcı karelerini sizlere daha iyi yansıtabilmek için bu ay tasarımımızda değişim kararı aldık. Yeni tasarım için görsel yönetmenimiz Ebru Ünal ile kollarımızı sıvadık ve göze daha hoş göründüğünü düşündüğümüz yenilikler getirdik. Bize iyi geldi. Sizin de beğeneceğinizi umuyorum.
Devamını oku

Yaz başlıyor

Değişirken mevsimler, hem bedenimiz hem ruhumuz bir dönüşümden geçer. Yenilenmek ister insan... Tıpkı bir ipek böceği misali önce kozasını örüp içine kapanmak ve sonra kelebek gibi yeniden doğmak ve kanatlarını açmak ister hayata. Kırılma noktaları da vardır elbette, insanın değişim sürecini hızlandıran alevlendiren. Ama her yaz başlangıcı kendi iç yolculuğumuzdan sıyrılıp, dış dünyaya doğru bir yükselişe geçeriz. Kendimizi ister istemez duygusal ve zihinsel yönden detoks içerisinde buluruz. Güneşli günler zaten mutluluğun en güzel tetikleyicisidir. İçimize giren sıcak hava ve güneşten aldığımız D vitaminleri ile birlikte mutluluk hormonlarımız aktif hale gelir. Pozitif düşünce sistemimiz, kışın ruhu sıkan koyu renklerinin ardından hızla çalışmaya başlar.
Devamını oku

FOTO GALERİ